09:00 - 16:00

Pondelok - Piatok

Gorkého 7

Michalovce, 07101

0915 311 636

mihalrado@gmail.com

Finančné služby 21. storočia

finvialogo-podpis

Prečo Finvia?

Pretože spájame to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov.

Ponúkame Vám jedinečný spôsob riešenia finančných služieb, ktorý Vám ušetrí čas aj peniaze. Ako to funguje? Jednoducho si u nás len vyberiete oblasť, ktorá Vás zaujíma, odošlete požiadavku s kontaktným formulárom a kým budete sedieť pohodlne doma a venovať sa sebe či rodine, naši experti vám pripravia najvýhodnejšie ponuky z trhu priamo pre Vás. Hypotéka, sporenie pre deti, nastavenie dôchodku či bezplatný audit existujúcich zmlúv počas pracovného týždňa, dovoleniek, víkendov či športových aktivít? S nami je to možné.

Čo by ste o finančnom trhu (ne)mali vedieť?

Radi by sme Vám otvorene povedali všetko, čo ste chceli vedieť o vašich peniazoch.

Hypotéky

V dnešnom svete nie je umením zobrať  si na seba finančný záväzok, klesnúť so životným štandardom a zostať zadlžený. V podstate nás k tomu banky „nútia“. Pozor však na to, hoci teraz zvládate pokrývať všetky Vaše výdavky, tento fakt už o niekoľko mesiacov platiť nemusí. A verte, že banku to zaujímať nebude. Práve preto si nastavte sumu k financovaniu s rozumom a vyberte si experta, ktorý Vám odporučí aj vytvorenie si tzv. sporiaceho fondu pre prípad núdze, či predčasného vyplatenia hypotéky.

Poistenia

Na Slovensku rieši finančné služby viac ako 20 tisíc „odborníkov na financie,“ ktorí mesačne uzatvoria vyše 3 tisíc zmlúv životného poistenia. Zarážajúcim faktom však je, že vyše 80% klientov si podmienky zmlúv ani len neprečíta a nastaveniam vôbec nerozumie. Za životné poistenie ochotne zaplatia stovky eur, pričom na oddych im už neostane. Obráťte sa preto na skutočných expertov na poistenie a nechajte si vypracovať bezplatný audit nastavení zmlúv. Vyhnete sa tak zbytočnému preplácaniu.

Sporenia

Ak ide o sporenie patria Slováci na jednej strane do vysoko konzervatívnej skupiny, no zároveň aj do skupiny, ktorá  jednoducho „vyhadzuje peniaze“.  Vlastného zisku sa totiž vzdávame v prospech silných finančných inštitúcií, ktoré „poznáme“ od malička a nechávame sa ovplyvniť ich reklamou. Oni tak zarábajú na našich peniazoch, zatiaľ čo my len minimálne, hoci vraj s garanciami. Obráťte sa preto na experta a nechajte si poradiť, ako sa stať pánom svojich financií a ako zarábať, namiesto toho, aby na Vás zarábali iní.

Pôžičky

Ak urýchlene potrebujete viac peňazí, ako máte na účte, existuje len málo riešení. Bohužiaľ na túto situáciu slúžia pôžičky, ktoré z nášho subjektívneho pohľadu patria medzi tie najrizikovejšie a najmenej výhodné finančné produkty na trhu. Práve z tohto dôvodu vynakladáme vysokú mieru energie na to, aby si klienti optimalizovali finančný rozpočet tak, aby ich nemohla prekvapiť nepredvídateľná situácia a nedostali sa tak do nekonečného zadlženého kolotoča, z ktorého sa len ťažko dostať von.